GLO™ Garmin satelītu uztvērējs

GLO™ Garmin satelītu uztvērējs
GLO™ Garmin satelītu uztvērējs GLO™ Garmin satelītu uztvērējs
Ražotājs: Garmin
Modelis: 010-01055-15
Bonusa punkti: 0
Pieejamība: Pieejams
Cena: 125.00€
Bez nodokļa: 103.31€
Daudzums:  
   - VAI -   

Navigācija ar Garmin-kalibra GPS datiem uz Jūsu izvēlētas mobilās ierīces. Šī ierīce sniedz Jums pašu labāko, apvienojot sevī GPS/GLONASS uztvērēju ar Bluetooth® tehnoloģiju, lai Jūs varētu precīzi noteikt atrašanās vietu un iegūt papildus informāciju par to, izmantojot savu iPad, iPhone vai Android ierīci.

Baudiet precizitāti, ko nodrošina GPS + GLONASS

GLO spēj uztvert pozicionēšanas informāciju gan no GPS, gan no GLONASS satelītiem, ļaujot pievienot pat līdz 24 papildus satelītiem salīdzinājumā ar ierīcēm, kas izmanto tikai GPS. Tādējādi GLO spēj pieslēgties satelītam aptuveni par 20% ātrāk nekā citas ierīces un nepazaudē signālu pat pie liela ātruma. Turklāt GLO atjaunina savas pozīcijas informāciju 10 reizes sekundē – tas ir līdz pat 10 reizēm biežāk nekā daudzu citu mobilo ierīču GPS uztvērēji.

Uzstādiet un dodieties ceļā

Izmantojot Bluetooth tehnoloģiju, GLO bezvadu režīmā sapārojas ar Jūsu mobilo ierīci. Vienkārši uzstādiet GLO ierīci mobilās ierīces uztveršanas zonā un pēc īsa brīža Jūs jau saņemsiet GLO pozīcijas datus. Šī ierīce var lepoties ar līdz pat 12 stundām baterijas darbības laika, lai saņemtu nepieciešamo informāciju pat visgarākajos ceļojumos. Starp lietošanas reizēm uzlādējiet GLO, izmantojot komplektēto USB kabeli un/ vai papildus 12/24 voltu cigarešu aizsmēķētāju (nav komplektā). Garmin papildus īpašais berzes stiprinājums (nav komplektā) palīdz noturēt ierīci savā vietā uz paneļa.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts            Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: